Αρχική σελίδα Σχολικό έτος 2011-2012 Διαγωνισμός Φωτογραφίας Διαδικασία Επιλογής Φωτοδιαγωνισμού

Διαδικασία Επιλογής Φωτοδιαγωνισμού

Η επιτροπή επιλογής που είχε οριστεί με απόφαση του Δ/ντή , παρέλαβε 157 φωτό σε CD,  με τις φωτογραφίες αριθμημένες από το 1-157 χωρίς να παρουσιάζεται ο μαθητής που φωτογράφησε.

Κάθε μέλος της επιτροπής διάλεξε 20 φωτογραφίες .

Οι κοινές επιλογές αναδείχτηκαν νικητές.

Οι φωτό Νο 38 και 116 που ανήκουν αντίστοιχα στους μαθητές Άννα Τύπου και Μάκη Ζάρα επιλέχτηκαν από όλα τα μέλη της επιτροπής.

Οι φωτό 7,86,108 που ανήκουν αντίστοιχα στους μαθητές Φανή Ντελιοπούλου , Ε1 - ομαδική , Θανάση Τύπο επιλέχτηκαν από 4 μέλη της επιτροπής.

Οι φωτό 22, 40 , 46, 50, 81, 96 που ανήκουν αντίστοιχα στους μαθητές , Αμυγδαλιά Ματσούκα , Άννα Τύπου, Ε1-Ομαδική , Ε1-Ομαδική , Ε1 ομαδική , επιλέχτηκαν από 3 μέλη της επιτροπής.

ΤΗ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ΟΛΟΚΛΗΡΩΣΕ Η ΕΚΠ/ΚΟΣ ΤΖΕΛΕΠΗ ΛΥΔΙΑ - ΤΗΝ ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ